zeonforces.net - Polski Serwis Mobile Suit Gundam
 
Untitled Document
Żal ściskał dupę tak bardzo, że aż bolało.

Recenzent ma o tyle źlej, że nie zawsze może sobie pozwolić na wybór recenzowanego anime. To powoduje, że ściągając jakiś tytuł 'w ciemno' wciąż nie wiem, czy czeka mnie kilka godzin rozrywki, czy też tortur. A gdy już wleziesz w bagno, to nie ma odwrotu.
Tak właściwie, to sam tytuł nie
zapowiadał tragedii. Szkoła średnia i dziewczyny - trochę standardowe, ale mimo wszystko dobre :) Trochę teraźniejszości po tych wszystkich rycerzach i księżniczkach zawsze się przyda. W najgorszym wypadku byłem przygotowany na jakiś romans typu "ona go kocha a on ją nie" itp. Niestety, taki romans w typ przypadku byłby chyba wybawieniem.

"Hight School Girls" to kolejna produkcja z gatunku "miało być śmiesznie". Momentami oglądając to anime żal ściskał mi dupę tak bardzo, że aż bolało. Nie raz robiłem trzy czy cztery podejścia do jednego odcinka, żeby wreszcie go dociągnąć do końca. Próba wspomożenia się jakimś jedzeniem, żeby było co robić podczas oglądania, też zakończyła się niepowodzeniem. Niektóre fragmenty (a zwłaszcza te początkowe) są tak niesmaczne, że te samo jedzenie może przelecieć Ci przez gardło dwa razy.

Rysunki to jedynie standard. Czasem jakiś efekt 3D, ale to zdecydowanie za mało, żeby uratować to anime. Można pochwalić twórców, że chociać tu niczego nie spieprzyli (o dziwo). Może byli już wyczerpani po ułożeniu tak badziewnego scenariusza, że tutaj nie mieli siły już nic zdziałać?

Muzyka na openingu i endingu była tak hałturna, że od razu przerzucałem. Jakieś tam pląsy z pokroju 'love, sweet teenage'. Jeszcze na dobitke te cieniutkie, cukierkowate, głosiki, podkreślające słodkość tych uroczych dziewczynek...bleeeeeee....


Przed określeniem "Hight School Girls" mianem totalnie tragicznego dzieła, ratują ją niektóre sytuacje i scenki, które mogą
wywołać uśmiech na twarzy. Dlatego jest to 'tylko' tragiczny tytuł. Stanowczo odradzam. Szkoda czasu, transferu, miejsca na dysku i nerwów. "Hight School Girls" - do odstrzału.


Recenzent: Pogo
Tytuł anime: High School Girls
Ilość epizodów: 12
Rodzaj: Komedia (jeśli nie Parodia ;P)
Strona oficjalna: http://www.futabasha.com/ghs/

Main
»
Strona główna
» Redakcja
» Forum Anime Rebellion
» Forum KTA
» Historia strony
» Reklama
» Konkurs Teledysków Anime
Recenzje
»
Anime

» Film
»
Pierwsze wrażenie

Teksty
»
Tutoriale
Multimedia
»
Teledyski
(AMV)
» Programy
Prace fanów
»
fan Ficks
»
fan Gfx

 
Rei Official Website ~ always for JMUSIC world